nezapomenutelná

Svatba na Kunzově

Nechte se okouzlit romantickým prostředím stylového novogotického hrádku a prožijte nejvýznamnější den Vašeho života podle svých představ.

Praktické informace

Exkluzivní pronájem zahrnuje: plně vybavený Hradní palác, hradní zahradu, inventář (stoly, židle, talíře,..), dekorace, dětský koutek, venkovní hřiště, lounge, bazén, terasu, zázemí pro catering, parkoviště, dataprojektor, svatební služby, 120 min wellness pro novomanžele, noc ve všech apartmá a domcích, snídani pro ubytované hosty.

chci svatbu

Hostina

Hostinu je možné uspořádat v Hradním paláci, který má kapacitu až 160 osob.

Nechte sebe a Vaše hosty hýčkat v naprostém luxusu plně vybaveného prostoru a dolaďte všechny detaily s naší svatební koordinátorkou, která je Vám plně k dispozici.

Obřad

Pro obřad je v zahradách hradu k dispozici romantický altán. Stoleček, dekorace i židle pro svatebčany jsou samozřejmostí.

Zahrada disponuje také umělou jeskyní se studánkou, jezírkem, velkými zahradními šachy, několika krásnými sochami. Vaše fotografie tak dostanou nádech luxusu a té správné atmosféry.

Rezervace termínu svatby

Hledáte to pravé místo pro Váš den? Spojte se s naší event managerkou a sjednejte si nezávaznou schůzku, kde Vám rádi zodpovíme veškeré dotazy.

Prohlédněte si pokoje